Upravte své fotky jedním kliknutím!

Presety jsou skvělá věc. Sám je používám při úpravě většiny svých fotek, které vidíte nejen tady na mém webu, ale i na mém Instagramu. Fotografii v Lightroomu totiž s použitím presetů upravíte doslova za pár sekund. Hodně fotografů prodává své presety pro Lightroom a umožňuje tak nahlédnout pod pokličku při úpravě svých fotek. Postupem času jsem i já došel k nějakému vlastnímu stylu, kterým se prezentuji a který se mi líbí a tak jsem si i já vytvořil své přednastavení v Adobe Lightroom. Hodně jste mi psali, že se vám líbí barvy a tónování na mých fotografiích a zda bych vám neprozradil, jak na to. Jelikož se za tím však skrývá spoustu času, zkoušení a neustálého vylepšování, budu rád, když mě podpoříte jejich zakoupením.

Najdete zde moje nejoblíbenější a nejuniverzálnějsí presety, které využívám od svateb, portrétů až po architekturu a přírodu. Tyto presety můžete vidět na velké části mých fotek.

Olive
390 Kč

Bohemian
390 Kč

Golden Hour
390 Kč

Rustic Royal
390 Kč

Black & White
390 Kč

Complete Pack
1290 Kč


Jak zakoupím presety?

Pro objednání presetů mi, prosím, napište na komarekphoto@seznam.cz nebo pomocí formuláře své jméno, fakturační údaje a vybraný balíček. Na email Vám následně doručím fakturu a po jejím zaplacení obratem zasílám balíček presetů.