fotím.

SVATBY | PORTRÉTY | GLAMOUR | PÁRY | RODINNÉ | MATURITNÍ PLESY | TABLA | INTERIÉRY | GASTRO

Svatby

V současné době mám za sebou již desítky svateb a jsem nesmírně rád, že mohu být součástí všech těch krásných jedinečných okamžiků. Na focení svateb mě baví především to, že je to opravdový.. stojí za tím životní příběh dvou lidí. I díky tomu jsem si tento žánr focení tak zamiloval. Pokud se rozhodnete pro mě, jako svého svatebního fotografa, bude pro mě naprostou prioritou Vaše spokojenost. Po celý Váš svatební den Vám budu po ruce a budu se snažit zachytit všechny důležité momenty a okamžiky plné lásky, radosti a štěstí. Mám rád přirozené fotky, na kterých si snoubenci užívají společné chvíle a hosté se smějí a tančí.

Dávám přednost svatbám, při kterých jsem s vámi po celý den. Díky tomu mohu odvyprávět Vás svatební příběh co nejlépe. Pokud mě však budete potřebovat jen na část Vašeho dne, není problém se domluvit. Napište mi, prosím, svou vysněnou představu.

Těším se na Vaši svatbu.

Cena: 9 500 až 19 000 Kč
Předsvatební focení 3 000 Kč
Kompletní ceník ZDE

Portréty / Glamour

Obdivuji ženskou krásu a snažím se ji vždy zachytit co nejpřirozeněji a tak, jak ji vidím svýma očima. Mám rád "snové portréty" a zejména pak focení v přírodě, kde si člověk může pohrát s okolním prostředím a dotvořit tak celkovou atmosféru a náladu fotky. Zakládám si také na dokonalé práci s přirozeným světlem. Při glamour focení mi jde především o zachycení krásy, svůdnosti a přitažlivosti ženského těla. Takové focení může probíhat buď v přírodě, ve Vašem bytě nebo kdekoli jinde, kde se domluvíme.

Cena: 1 900 až 5 500 Kč
Kompletní ceník ZDE

Rodinné / Párové foto

Kromě vyprávění svatebních příběhů velmi rád zachytím nezapomenutelné okamžiky s vaší rodinou, ke kterým se budete rádi vracet i v průběhu let, zajdu s vámi na rande a nafotím vám párové fotky nebo třeba zdokumentuji krásu vašeho těhotenství.

Cena obvykle 3 000 Kč
Výsledkem je 10 detailně upravených fotografií. Pokud si jich budete přát víc, za každou další si řeknu 200 Kč.

Maturitní plesy

Nafotím super fotky z vašeho maturáku! V případě, že si mě vyberete za svého maturitního fotografa, budu na plese 30 minut před oficiálním začátkem a focení ukončím po půlnočním překvapení. Neustále se budu motat kolem a pobízet vás k focení. Budu k dispozici pro focení s rodiči, kamarády, samostatně a zároveň během večera nafotíme i společné foto celé třídy. Výsledkem pak budou stovky fotografí v digitální podobě, které vám zašlu přes webové uložistě v nejvyšší možné kvalitě.

Cena: 8 000 Kč na třídu
Záloha 1 000 Kč co nejdříve po domluvě.

Chcete si rezervovat termín?