Svatby

V současné době mám za sebou již desítky svateb a jsem nesmírně rád, že mohu být součástí všech těch krásných a jedinečných okamžiků. Na focení svateb mě baví především to, že je to opravdové, stojí za tím životní příběh dvou lidí. I díky tomu jsem si tento žánr focení tak zamiloval. Můj přístup je založený na přirozenosti a snaze zachytit jedinečnost daného okamžiku. U focení svatebního dne je pro mě nejdůležitější zachycení nálady, emocí a atmosféry daného místa, abyste si je při pohledu na fotky mohli kdykoli znovu vybavit.

Dávám přednost svatbám, při kterých jsem s Vámi po celý den. Díky tomu mohu odvyprávět Váš svatební příběh co nejlépe. Pokud mě však budete potřebovat jen na část Vašeho dne, není problém se domluvit.

Cena: 16.000 až 22.000 Kč
Předsvatební focení 3 000 Kč

Kompletní ceník naleznete - ZDE

Portréty / Glamour

Obdivuji ženskou krásu a snažím se ji vždy zachytit co nejpřirozeněji a tak, jak ji vidím svýma očima. Mám rád "snové portréty" a zejména pak focení v přírodě, kde si člověk může pohrát s okolním prostředím a dotvořit tak celkovou atmosféru a náladu fotky. Zakládám si také na dokonalé práci s přirozeným světlem.

Při glamour focení mi jde především o zachycení krásy, svůdnosti a přitažlivosti ženského těla.

Takové focení může probíhat buď v přírodě, ve Vašem bytě nebo kdekoli jinde, kde se domluvíme.

Cena obvykle 3.500 Kč
Výsledkem je 15 detailně upravených fotografií. Pokud si jich budete přát víc, za každou další si řeknu 200 Kč.

Rodinné / Párové / Těhotenské foto

Kromě vyprávění svatebních příběhů velmi rád zachytím nezapomenutelné okamžiky s vaší rodinou, ke kterým se budete rádi vracet i v průběhu let, zajdu s vámi na rande a nafotím vám párové fotky nebo třeba zdokumentuji krásu vašeho těhotenství.

Možná se před focením trochu bojíte a říkáte si, jak se tvářit? Kam dát ruce? Žádný strach, vím, jak s tím pracovat a focení přeměnit na skvělý zážitek. Nejdůležitější je pro mě přirozenost a věřte, že na fotkách to bude vidět. A že se Váš partner nerad fotí? Tak přesně proto focení se mnou vypadá spíš jako uvolněné blbnutí, než strojené pózování.

Cena obvykle 4.000 Kč
Výsledkem je 20 detailně upravených fotografií. Pokud si jich budete přát víc, za každou další si řeknu 200 Kč.


Chcete si rezervovat termín?